PERSPEKTYWY ROZWOJU LUDZKOŚCI

Szanowni Państwo!

Przekazujemy ten materiał by podzielić się z Państwem naszą wizją Przyszłości.

Rok 2018, jest szczególnym rokiem dla ludzkości, rokiem kulminacji różnych zjawisk energetycznych w kosmosie. Pamiętamy z historii, że podczas kulminacji zawsze wybuchały wojny i występowały tragiczne wydarzenia.

W bieżącym roku, na początku ery Wodnika, zmienia się paradygmat rozwoju, a ludzkość przyjmuje nową doktrynę rozwoju, nowy styl życia. Społeczno-ekonomiczne warunki życia powinny się zmienić, ale ludzkość jeszcze sobie tego nie uświadomiła i nie nauczyła budować relacji po nowemu. W swoich codziennych działaniach opieramy się na prognozowaniu i wiemy jakie to ważne.

Prosimy o przekażcie ten materiał swoim przyjaciołom, którzy będą umieli z niego skorzystać. Życzymy Państwu bliższego kontaktu z przyszłością.z poważaniem
Główny Specjalista Naukowy
Andrzej PaszkowskiIX MIĘDZYNARODOWE FORUM UNIWERSALNEGO KIEROWANIA

Łódź, 14.08.18
Międzynarodowy Instytut Uniwersalnego Kierowania
Polska Akademia Uniwersalnego Kierowania
Uniwersytet „Lwowski Stawropigion”
Przedsiębiorstwo LaskomexDrodzy Przyjaciele!


zapraszamy do wzięcia udziału w IX Międzynarodowym Forum Uniwersalnego Kierowania
w dniach od 22 do 23 lutego 2018 roku
w Centrum Integracyjno-Szkoleniowym przy ul. Nowej 20 w Łodzi

Podczas forum odbędzie się:

22.02.2018 (czwartek) Okrągły stół: „Uniwersalność rozwoju narodów”
23.02.2018 (piątek) Konferencja naukowa: „Uniwersalny system jakości kierowania”

Celem forum jest wytyczenie kierunków rozwoju przedsiębiorstw i organizacji, zwiększenie poziomu ich kultury organizacyjnej, a także wzmocnienie integracji między interesariuszami zainteresowanymi interdyscyplinarną syntezą nauk oraz nowymi kierunkami badań i rozwoju systemów zarządzania. Głównym tematem będzie uniwersalny systemem zarządzania jakością, opracowywany i wdrażany w przedsiębiorstwie Laskomex. Gościem forum będzie prof. Witalij A. Polakow – członek Międzynarodowego Związku Akademii, Doctor Honoris Causa Uniwersytetu "Lwowski Stavropigion" (działającego pod patronatem Międzynarodowego Centrum Wdrażania Programów UNESCO), honorowy członek Międzynarodowej Akademii Ekologii i Bezpieczeństwa Życia (związanej z Departamentem Informacji Publicznej ONZ), autor interdyscyplinarnych nauk Uniwersologii i Inwersologii oraz inspirator twórczych procesów przemian społecznych związanych z ich stosowaniem. Będziecie Państwo mieć też okazję uczestniczenia w programie kulturalnym w formie wieczornych spotkań, zwiedzania zabytków miasta Łodzi, wizyty w planetarium, teatrze lub filharmonii (po uprzednim zgłoszeniu chęci uczestnictwa w programie).

Planowane jest wydanie zbioru artykułów naukowych dotyczących uniwersalnego kierowania. Zapraszamy do współpracy. Mając nadzieję na spotkanie podczas forum z korzyścią dla Państwa, naszych organizacji i społeczeństwa, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa.

Zapraszamy do odwiedzenia strony forum www.mfuk.eu.


VIII MIĘDZYNARODOWE FORUM UNIWERSALNEGO KIEROWANIA

PRZYWÓDZTWO I WSPÓŁTWORCZOŚĆ
W ROZWOJU I DOSKONALENIU SYSTEMÓW KIEROWANIA

ZaproszenieDrodzy Przyjaciele!

zapraszamy do wzięcia udziału w VIII Międzynarodowym Forum Uniwersalnego Kierowania w dniach od 19 do 25 lutego 2017 roku w Łodzi, w Centrum Integracyjno-Szkoleniowym oraz w siedzibach organizatorów.

Gościem forum będzie prof. Witalij A. Polakow – członek Międzynarodowego Związku Akademii, Doctor Honoris Causa Uniwersytetu "Lwowski Stavropigion" (działającego pod patronatem Międzynarodowego Centrum Wdrażania Programów UNESCO), honorowy członek Międzynarodowej Akademii Ekologii i Bezpieczeństwa Życia (związanej z Departamentem Informacji Publicznej ONZ), autor interdyscyplinarnych nauk Uniwersologii i Inwersologii oraz inspirator twórczych procesów przemian społecznych związanych z ich stosowaniem.

W programie:

19-22.02.2017Seminarium – „Kierowanie przeznaczeniem” (W. A. Polakow).
23.02.2017Okrągły Stół – „Samorząd społeczny – doświadczenia międzynarodowe” (wystąpienia przedstawicieli samorządu społecznego państw uczestników).
24.02.2017Konferencja – „W poszukiwaniu przyszłości – co będzie po kapitalizmie?” (wykłady gości, pracowników firmy Laskomex i członków Celporacji).
25.02.2017Wizyta w Mieście Słońca i spotkania w firmach Celporacji.

Będziecie Państwo mieć też okazję uczestniczenia w programie kulturalnym w formie wieczornych spotkań, zwiedzania zabytków miasta Łodzi, kąpieli w wodach termalnych Uniejowa, wizyt w planetarium, teatrze lub filharmonii.
Planowane jest wydanie zbioru artykułów naukowych dotyczących uniwersalnego kierowania. Zapraszamy do współpracy. Mając nadzieję na spotkanie podczas forum z korzyścią dla Państwa, naszych organizacji i społeczeństwa, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa. Zapraszamy do odwiedzenia strony forum www.mfuk.euMiędzynarodowy Instytut Uniwersalnego Kierowania

Polska Akademia Uniwersalnego Kierowania

Uniwersytet „Lwowski Stawropigion”

Przedsiębiorstwo Laskomex

Praktyki w Europie

Profesjonalne praktyki to jedna z ofert jakie Stowarzyszenie Polska Akademia Uniwersalnego Kierowania we współpracy z firmą Laskomex przedstawia wszystkim zainteresowanym. Naszym celem jest promowanie Uniwersalnego Kierowania wśród studentów i absolwentów szkół i uczelni o profilu biznesowym, młodych przedsiębiorców, liderów biznesu społecznie odpowiedzialnego, specjalistów Uniwersalnego Kierowania. Uczestnikom praktyk oferujemy ciekawe zajęcia z wykwalifikowaną kadrą umiejącą przedstawić zalety kompleksowego podejścia do zarządzania wielopoziomowymi systemami.

Praktyki są bogate w nowatorską wiedzę teoretyczną i praktyczną, popartą wieloletnim doświadczeniem we współpracy z wieloma organizacjami i firmami na całym świecie. Nie spoczywamy na laurach stale podnosząc swoje umiejętności by zapewnić Państwu solidną i praktyczną wiedzę, która będzie procentowała w przyszłości oraz możliwość odbycia najwyższej jakości praktyk.

W Praktykach w Europie może wziąć udział każdy student, absolwent i przedsiębiorca. Skierowane są do ludzi otwartych i chętnych do zdobycia wiedzy z zakresu Uniwersalnego Kierowania.

U nas dowiecie się:

  1. Czym jest Uniwersalne Kierowanie i jak wpływa jego wdrażanie na jakość działania państwa firm.
  2. Jak nauczyć się praktycznie określać cele i wartości w Państwa przedsiębiorstwie.
  3. Zrozumieć jak Uniwersalne Kierowanie wpływa na tworzenie firm społecznie odpowiedzialnych.
  4. Jak wyglądają i działają uniwersalne modele procesów zarządzania.
  5. Jak zainicjować proces zarządzania wiedzą w przedsiębiorstwie.
  6. Jak wykorzystać Uniwersalne Kierowanie w budowaniu relacji z otoczeniem.
  7. Na temat psychologicznych aspektów utrzymania zdrowia pracowników i miłej atmosfery w organizacji by pozytywnie wpływała na jakość kierowania.
  8. Jak zharmonizować stan zdrowia i psychikę załogi z pomocą technologii Harmonii Czterech Żywiołów.
  9. Jak zbudować własny biznes, działający w oparciu o uniwersalne prawa.
  10. Czym jest Celporacja i jak się dołączyć do jej działań.

Praktyki odbędą się w Łodzi w dniach 1-9.05.2014 w Centrum Integracyjno - Szkoleniowym przy ul. Nowej 20 oraz siedzibie firmy Laskomex. Szczegółowe informacje znajdą Państwo już wkrótce na niniejszej stronie i stronie www.laskomex.com.pl.

Zarząd Polskiej Akademii
Uniwersalnego Kierowania

Zaproszenie

Szanowni Państwo,

W dobie kryzysu dotychczasowy model biznesowy dezaktualizuje się, stawiając ludzkość przed takimi problemami jak na przykład prognozowanie będące zasadniczym ogniwem rozwoju, integracja jako scalanie się podmiotów ze względu na zbieżność celów i wartości czy też problem świadomości organizacji w dynamicznie zmieniającym się środowisku. Aby zatem sprawnie i profesjonalnie zarządzać organizacjami i przedsiębiorstwami należy otworzyć się na społeczny aspekt kierowania i dostosować do wyzwań przyszłości.

Tematem przewodnim V Międzynarodowego Forum Uniwersalnego Kierowania jest nauka obywatelska jako nowy wymiar kreowania społeczeństwa przyszłości. Zachęcamy zatem, aby dołączyli Państwo do grona liderów, którzy dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod kierowania, mają szansę na doskonalenie funkcjonowania swoich przedsiębiorstw i organizacji.

Dla wszystkich patrzących w przyszłość przygotowano w ramach Forum szereg spotkań:

Konferencję „Teoretyczna i praktyczna perspektywa Uniwersalnego Systemu Kierowania” w dniach 12 i 13 lutego 2014 r.
Seminarium „Czas i prognozowanie w biznesie” w dniu 14 lutego 2014 r.
Seminarium „Zarządzanie rodziną, rodem i narodem” w dniu 15 lutego 2014 r.
Okrągły Stół „Perspektywy rozwoju Celporacji” w dniu 16 lutego 2014 r.

Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z zaproszenia i dołączą do nas, by wspólnie tworzyć nowy wymiar ekonomii społecznej.
Forum odbędzie się w Łodzi w Centrum Biznesowym Virako oraz w Centrum Integracyjno-Szkoleniowym przy ul. Nowej 20. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.mfuk.eu
Zarząd Polskiej Akademii
Uniwersalnego Kierowania


Laskomex

 

Copyright PAUNIK; 2009